Usługi i produkty dostosowane do wymagań klientów

Kable sp. z o.o.

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zapytaj nas online

O firmie

 

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku jako oddział Hurtowni "Kable" Kraków, a od 1999 roku działała już jako samodzielny podmiot gospodarczy. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji dostaw oferowanych przez nas wyrobów, co potwierdzają liczne listy referencyjne. Staramy się brać czynny udział we wszystkich ważnych inwestycjach w Polsce, takich jak budowa autostrad, metra, linii tramwajowych, itp.


KABLE Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem polskich producentów kabli i przewodów oraz drutów nawojowych i materiałów elektroizolacyjnych firmy Von Roll oraz silników niskonapięciowych IEC.


Wszystkie oferowane przez nas towary spełniają wymogi norm europejskich, co potwierdzone jest certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

Kable sp. z o.o.
adres

Kable sp. z o.o.

44-100 Gliwice ul. Bojkowska 45D

Zaufali nam:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.